مشاهده مطلب

      ۰۸ دی ۱۳۹۱      ۰             1243      اخبار ایران و جهان   Print This Post Print This Post

حسین شریعتمداری در جمع بسیجیان شرکت کننده در رزمایش الی بیت المقدس سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان اظهار داشت: به گفته رسانه‌های خارجی بی‌نظیر‌ترین و پرجمعیت‌ترین تظاهرات بعد از رحلت امام ۹ دی ماه بوده است.

نماینده ولی فقیه در موسسه کیهان افزود: حماسه حضور مردم در ۹ دی بار دیگر به همگان ثابت کرد که «خامنه‌ای خمینی دیگر است».

وی یکی از راه‌های ورود دشمن را فضای مجازی عنوان کرد و گفت: خوشبختانه هم اکنون در فضای سایبری دشمن شکست خورده، زیرا این فضا در دست حزب الله است و رژیم صهیونیستی از حزب الله در فضای مجازی باید بترسد.

این تحلیل‌گر مسائل سیاسی در ادامه به برنامه ریزی دشمن برای فتنه سال ۱۳۸۸ اشاره کرد و ادامه داد: دشمن از قبل از انتخابات برای براندازی و انجام نقشه‌های خود برنامه ریزی کرده بود

اجرای فتنه بر اساس فرمول خارجی

مدیر مسئول روزنامه کیهان با اشاره به افشاگری‌های این رسانه قبل از وقوع فتنه گفت: ما مراحل اجرای فتنه را پیش بینی می‌کردیم، غیب‌گو نبودیم، ولی می‌دانستیم که کمیته صیانت از آرا در ستاد انتخاباتی یکی از کاندیدا‌ها تشکیل می‌شود و رنگی را انتخاب می‌کنند.

شریعتمداری با بیان اینکه فتنه گران بر اساس یک فرمول پیش می‌رفتند اظهار داشت: آن‌ها به اسم انتخابات آمدند، ولی این دروغ محض است که به خاطر اعتراض به نتایج انتخابات به صحنه آمدند.

وی تصریح کرد: هر وقت دیدید جریانات نامتناجس با یکدیگر ائتلاف کردند برای فهمیدن هدفشان باید به تابلویی که بالا می‌برند نگاه کرد و از مواضع گروه‌های شرکت کننده در ائتلاف، مخرج مشترک گرفت.

این روزنامه نگار در ادامه برخی از گروه‌های ائتلاف کننده در فتنه سال ۱۳۸۸ را نام برد و اضافه کرد: بهایی‌ها، منافقین، مارکسیت‌ها و سلطنت طلب‌ها به میدان آمدند و چیزی شبیه جنگ احزاب در صدر اسلام را به وجود آوردند.

تکرار جنگ احزاب

مدیر مسئول روزنامه کیهان برخی از تفاوت‌ها و شباهت‌های جنگ احزاب با فتنه ۱۳۸۸ را برشمرد و گفت: در جنگ احزاب و فتنه بعد از انتخابات همه با هم برای ضربه زدند به نظام اسلامی دور هم جمع شده بودند با این تفاوت که فتنه ۱۳۸۸ عمقش به مراتب بیشتر از جنگ احزاب بود.

شریعتمداری با اشاره به شعارهای فتنه گران در دوران فتنه عنوان کرد: در روز قدس سال ۱۳۸۸ یکی از رادیوهای بیگانه شعار این روز را «نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران» اعلام می‌کند که دقیقا همین شعار تکرار می‌شود.

سرپرست موسسه کیهان گفت: اگر سران فتنه با دشمنان نظام نبودند و نقشه‌های آنان را اجرا نمی‌کردند، پس چرا وقتی حرف‌های علنی از سوی مقامات رژیم صهیونیستی و آمریکا در حمایت از فتنه‌گران بیان می‌شد اعتراض نکردند و نگفتند که ما با این‌ها نیستیم.

وی تاکید کرد: اگر مدیریت الهی رهبر معظم انقلاب و فرماندهی کل قوا نبود با فتنه‌های کمتر و کوچک‌تر از فتنه ۱۳۸۸ کشور از بین می‌رفت.

این تحلیلگر مسایل سیاسی با بیان اینکه دشمن تصورش این بود که پیروز می‌شود اذعان کرد: چون مطمئن بودند در بر اندازی نظام پیروز می‌شوند لذا سران آمریکا مستقیم به صحنه آمدند و از سران فتنه به طور علنی حمایت کردند.

رزمایش الی بیت المقدس امروز در اهواز با آرایش نیروها آغاز شده و فردا (جمعه ۸ دی ماه) برنامه اصلی این رزمایش به اجرا در می آید.

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

عبارت زیر را تکمیل کنید: