مشاهده مطلب

      ۰۹ خرداد ۱۳۹۸      ۰             17552      اخبار اصلی   Print This Post Print This Post

پیام دعوت مدیر مجتمع سنگ آهن فلات مرکزی برای شرکت در راهپیمایی روز قدس

در آستانه روز جهانی قدس، مدیر مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی از کارکنان این مجموعه معدنی برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی ایران؛ در آستانه روز جهانی قدس و با هدف حمایت از ملت مظلوم فلسطین و محکوم کردن جنایات صهیونیسم بین‌الملل، مدیر مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی از کارکنان مجتمع برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

در این پیام آمده است: «روز جهانی قدس»، یادگار ارزشمند رهبر فقید انقلاب و بنیانگذار جمهوری اسلامی، حضرت امام خمینی(ره)، مظهر قدرت مردم حق‏ طلب جهان بخصوص مسلمانان آزادی خواه شده است تا به بهانه آن، انسانیت و دفاع از مظلوم و عدالت خواهی را فریاد زده و بر ظلم و ستم بشورند.

امروز شاهدیم از یک سو صهیونیست‌ها در فضای سکوت نهادهای بین‌المللی و با حمایت سردمداران آمریکا همچنان بر جنایت در سرزمین های اشغالی اصرار می ورزند و حتی از کشتار زنان و کودکان و امدادگران نیز آبایی ندارند.

از سوی دیگر رئیس جمهور آمریکا با همراهی برخی سران مرتجع منطقه درصدد تحمیل معامله قرن برای اضمحلال آرمان قدس شریف و حذف هویت فلسطینی هستند.در چنین شرایطی حضور گسترده و یکپارچه امت اسلامی در صحنه موجب ناکامی این ظلم تاریخی و نقشه شیطانی خواهد شد.

لذا اینجانب از تمامی کارکنان مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی ایران دعوت میکنم به منظور حمایت از مردم مظلوم فلسطین در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با حضور ولایی، پرشور و گسترده خود در راهپیمایی روز قدس، مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی بویژه حامیان آمریکای جهانخوار بزنند.

سید فرهاد اسلامی

مدیر مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

عبارت زیر را تکمیل کنید: