مشاهده مطلب

      ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۲      ۰             2071      اخبار ایران و جهان   Print This Post Print This Post

«محمود احمدی نژاد» صبح امروز یکشنبه در ادامه چهارمین دور سفرهای استانی به خوزستان و در بدو ورود به فرودگاه اهواز در جمع خبرنگاران، این مطلب را بیان کرد.

احمدی نژاد با یادآور این که پیش از این سه سفر استانی به استان خوزستان انجام شده و معاونان، وزرا و رییس جمهور نیز پیش از این به استان خوزستان سفر کرده اند، خاطرنشان کرد: در سفرهای استانی مجموعه کارها بررسی و تصمیمات لازم گرفته می شود.

وی در ادامه اظهارداشت: خوزستان دیار مردمان مومن، استعمار ستیز، استقلال طلب، عاشق پیامبر و آل پیامبر، تلاشگر و مفید به حال است.

رییس جمهوری با بیان این که خوزستان برای ملت و تاریخ ما شناخته شده است، گفت: مردم خوزستان همواره برای استقلال و ارزش های الهی تلاش کرده و موجب فخر ملت ایران هستند.

احمدی نژاد با بیان این که در این سفر چند کار برای انجام داریم ادامه داد: عرض ارادت دولت و تجدید پیمان با مردم، طرح مباحث روز و سفر به چند شهرستان از جمله این برنامه ها است.

وی با اشاره به تشکیل دو کارگروه ویژه کشاورزی و معدن اضافه کرد: پیگیری کارها و برگزاری جلسه ای با عنوان حماسه سیاسی با حضور جوانان از دیگر برنامه های چهارمین سفر استانی هیات دولت به استان خوزستان است.

احمدی نژاد با بیان این که در جریان این سفر چندین پروژه آماده افتتاح مورد بهره برداری قرار می گیرد، ادامه داد: البته پروژه های بسیاری برای افتتاح در این استان آماده است اما امکان حضور در همه پروژه ها و قدردانی از تلاشگران وجود ندارد.

به گفته وی برگزاری جلسه دولت، بررسی روند پیشرفت استان و مصوبات قبلی از دیگر برنامه های دولت در این سفر به شمار می رود.

احمدی نژاد گفت: اگر مانعی بر سر اجرای برخی پروژه ها وجود داشته باشد رفع خواهد شد و برخی مصوبات که فرصت اجرا پیدا نکرده اند نیز دولت برای رفع موانع آنها تلاش خواهد کرد.

رییس جمهوری توضیح داد: اگر مواردی نیز وجود دارد که در سه سفر قبلی مورد توجه قرار نگرفته یا در طول این دوران موضوعیت پیدا نکرده است بررسی خواهد شد.

«اسفندیار رحیم مشایی» رییس دبیرخانه جنبش عدم تعهد، «سید مجتبی ثمره هاشمی» دستیار ارشد رییس جمهوری، «غلامحسین الهام» سخنگوی دولت و «حمید بقایی» معاون اجرایی رییس جمهوری، احمدی نژاد را در سفر به استان خوزستان همراهی می کنند.

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

عبارت زیر را تکمیل کنید: