مشاهده مطلب

      ۲۹ تیر ۱۳۹۲      ۰             2713      اخبار معدن   Print This Post Print This Post

معاون اكتشاف و معادن سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) اعلام كرد:
این سازمان طرح «ایجاد زیربناهای لازم در معادن بزرگ و مناطق معدنی» را با اعتباری حدود ۲۶۰۰ میلیارد ریال، كه در آن ۸۰ پروژه زیربنایی راهسازی و برق رسانی به معادن و مجتمع های معدنی در تمام استان های كشور تعریف شده، اجرا می كند.
به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، جمشید ملارحمان با بیان این مطلب افزود: ایمیدرو و شركت های وابسته به منظور توسعه اكتشاف و افزایش تنوع و حجم ذخایر استراتژیك معدنی كشور در برنامه پنجم توسعه در مجموع حدود ۳۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری خواهد كرد.
معاون اكتشاف و معادن ایمیدرو با بیان اینكه همكاری با شركت های بزرگ معدنی خارجی می تواند سبب انتقال دانش فنی و مهارت های مدیریتی شود،‌ تصریح كرد: دستیابی به شبكه جهانی توزیع و فروش شركت های فراملیتی، تامین مالی پروژه ها ی بزرگ و آموزش نیروی كار از دیگر موارد در همكاری با شركت های بزرگ معدنی خارجی است.
وی افزود: همكاری با شركت های بزرگ معدنی خارجی همچنین می تواند در افزایش ظرفیت تولید، اشتغالزایی، صادرات و ارزآوری نقش داشته باشد و معدنكاران را با جدیدترین شیوه های اكتشاف، استخراج و كانه آرایی آشنا سازد.
ملارحمان در عین حال تاكید كرد: استفاده از شركت های بزرگ معدنی خارجی باید در مواردی صورت گیرد كه سبب انتقال تكنولو‍ژی، دسترسی به بازارهای صادراتی و تامین سرمایه گذاری خارجی شود.

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

عبارت زیر را تکمیل کنید: