مشاهده مطلب

      ۰۵ خرداد ۱۳۹۶      ۰             13612      اخبار اصلی, پایگاه مقاومت   Print This Post Print This Post
برای ششمین سال متوالی;

​حضور پررنگ بسیج مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان بافق

مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح، نظامی و انتظامی شهرستان بافق به مناسبت فرارسیدن سوم خرداد سالروز عملیات غرور آفرین بیت‌المقدس و آزاد سازی خرمشهر در محل کارخانجات تعمیرات لکوموتیو این شهرستان برگزار شد.

اعضای گروهان سازماندهی شده شهید جعفرزاده مجتمع همپا با بسیجیان دیگر شهرستان و همزمان با فرارسیدن سالروز عملیات بیت‌المقدس و آزادسازی خرمشهر در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح، نظامی و انتظامی شهرستان در محل كارخانجات تعميرات لكوموتيو شهرستان بافق حضور یافتند .

جانشین فرماندهی پایگاه مقاومت شهید جعفرزاده مجتمع گفت : مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح، نظامی و انتظامی شهرستان بافق با حضور حجت الاسلام سلیمانی امام جمعه، زاده رحمانی فرماندار، نوروزاده شهردار ، جمعی از خانواده معظم شهدا ، جمعی از مسئولان ادارات و نهادهای دولتی ، جمعی از نیروهای نظامی و انتظامی و يگانهاي بسيج سطح شهرستان بافق به مناسبت فرارسیدن سوم خرداد سالروز عملیات غرور آفرین بیت‌المقدس و آزاد سازی خرمشهر در محل کارخانجات تعمیرات لکوموتیو این شهرستان برگزار شد.

طباطبایی در ادامه افزود: ادای احترام به مقام شامخ شهداء و اجرای برنامه سان از نیروهای مسلح نظامی و انتظامی مستقر در میدان صبحگاه، سخنرانی امام جمعه ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، اجرای نیایش، برافراشتن پرچم مقدس جمهوری اسلامی و نمایش حرکات ورزشی رزمی توسط گروه رزمی کاران ذوالفقار از دیگر برنامه های این مراسم بود.

در پایان مدیر روابط عمومی و جانشین پایگاه بسیج مجتمع گفت : پایگاه شهید جعفرزاده و بسیجیان این پایگاه از ابتدای تاسیس پایگاه در سال ۱۳۹۰ برای ششمین سال متوالی و به صورت سازماندهی شده همجنان به صورت منظم در این مراسم باشکوه حضور داشتند .

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

عبارت زیر را تکمیل کنید: