مشاهده مطلب

      ۰۲ مهر ۱۳۹۹      ۰             19096      اخبار اصلی   Print This Post Print This Post

به گزارش روابط عمومی مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی، مدیر مجتمع و فرمانده پایگاه شهید جعفرزاده در پیامی هفته دفاع مقدس را تبریک و یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشت.

در متن پیام “سید فرهاد اسلامی” آمده است:

بسم رب الشهدا و الصدقین

روایت هشت سال دفاع مقدس، حکایت از دوران طلایی و پر افتخار ملتی دارد که صبر، عزت، وحدت و همدلی را پیشه خود نمود و امنیت، پیروزی و سربلندی را برای این سرزمین به ارمغان آورد.

این روزها که هفته دفاع مقدس با ایام اسارات اهل بیت سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) پیوند خورده است، بزرگترین وظیفه ما در این ایام دو امر مهم است؛ حفظ و نگهداری از ارزشها و تداوم راه شهیدان و وفاداری به آرمان های آنها و نیز زنده نگداشتن یاد و خاطره شهدا، چرا که «امروزه زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست».

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس بویژه سردار سرافراز اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، فرا رسیدن هفته دفاع مقدس که از نقاط عطف تاریخ کشورمان و یادآور دلاورمردی ها، از خودگذشتگی ها و رشادت های زنان و مردانی است که همواره در حافظه این سرزمین و مردم شریف آن جاودانه مانده است را تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند متعال توفیق ادامه راه شهیدان را برای خود و همگان مسئلت دارم.

 

سید فرهاد اسلامی

مدیر مجتمع

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

عبارت زیر را تکمیل کنید: