مشاهده مطلب

      ۲۶ آذر ۱۳۹۸      ۰             18092      اخبار اصلی   Print This Post Print This Post

پیام تبریک مدیر مجتمع به مناسبت روز حمل و نقل

همزمان با ۲۶ آذر ماه روز ملی حمل و نقل، مهندس سید فرهاد اسلامی در پیامی این روز را به همکاران و فعالین عرصه حمل و نقل تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی مجتمع، همزمان با ۲۶ آذر ماه روز ملی حمل و نقل، مهندس سید فرهاد اسلامی در پیامی این روز را به همکاران و فعالین واحد حمل و نقل مجتمع تبریک گفت.

متن پیام مدیر مجتمع به شرح زیر است:

بسمه تعالی

«الَّذی جَعَلَ لَكُمُ الأرضَ مَهداً و سَلَكَ لَكُم فِیها سُبُلاً»

همان خدایی كه زمین را گاهواره شما قرار داد و راه‏هایی برای شما در آن پدید آورد

۲۶ آذرماه، به پاس خدمات طاقت فرسای ناوگان خستگی ناپذیر حمل و نقل کشور و برای آگاهی هرچه بیشتر جامعه، با نقش و جایگاه اساسی بخش حمل و نقل در اقتصاد ایران زمین، به عنوان «روز حمل و نقل» انتخاب شده است.بی گمان توسعه راه ها در تکامل و پیشرفت تمدنی و فرهنگی بشر نقش اساسی دارد که بر هیچ کسی پوشیده نیست. خداوند در آیه ۲۷ سوره فاطر ایجاد راه ها از سوی خداوند برای بشر را نشانه ای از قدرت و یکتایی خویش برمی شمارد و در آیاتی دیگر در قرآن کریم، ایجاد راه های مختلف را عاملی مهم برای دست یابی بشر به مقاصد و منافع خویش معرفی می کند.

اینجانب، ضمن عرض خسته نباشید و خداقوت به همکاران عزیز واحد حمل و نقل مجتمع، این روز را به ایشان که بی شک رسیدن به اهداف و برنامه های مجتمع در بخش حمل و نقل در گرو همکاری و مساعی تلاشگران این واحد می باشد، تبریک و تهنیت می گویم و از خداوند متعال توفیق روز افزون برایشان مسئلت دارم.

 

سید فرهاد اسلامی

مدیر مجتمع

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

عبارت زیر را تکمیل کنید: