مشاهده مطلب

      ۱۶ اسفند ۱۳۹۳      ۰             5170      اخبار اصلی, روابط عمومی, مجتمع   Print This Post Print This Post
به مناسبت سالگرد شهادت سردار شهید جعفرزاده؛

همایش خانوادگی کارکنان مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی برگزار شد

به مناسبت گرامیداشت رحلت جانگداز بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) و ایام فاطمیه و همچنین چهارمین یادمان شهدای عملیات بدر و سالگرد شهادت سردار شهید جعفرزاده همایش خانوادگی در قالب رالی خانوادگی از معدن زاغیها به سمت روستای شادکام با حضور کارکنان مجتمع برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی ایران، به مناسبت گرامیداشت رحلت جانگداز بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) و ایام فاطمیه و همچنین چهارمین یادمان شهدای عملیات بدر و سالگرد شهادت سردار شهید جعفرزاده همایش خانوادگی در قالب رالی خانوادگی از معدن زاغیها به سمت روستای شادکام با حضور کارکنان مجتمع برگزار شد.

این مراسم با همت واحد روابط عمومی و پایگاه مقاومت مجتمع در تاریخ پنجشنبه ۱۴ اسفند ۹۳ با تجمع کارکنان به همراه خانواده در معدن زاعیها راس ساعت ۸ صبح با پذیرایی و حرکت نمادین رژه ماشینی به سمت روستای شادکام آغاز شد که طبق برنامه بعد از صرف صبحانه به مناسبت ایام فاطمیه توسط مداح اهل بیت آقای ناصر خواه و مدیحه سرایی و سپس حجت الاسلام و المسلمین بلبلی نیا در وصف شهادت حضرت فاطمه الزهرا و شهید جعفرزاده سخنانی ایراد نمود.

در ادامه آقای کاظم کریمزاده ضمن قرائت زندگینامه شهید جعفرزاده اشعاری در سوگ حضرت فاطمه (س) قرائت نمود.

در پایان نیز مدیر روابط عمومی از حضور کارکنان و خانواده های محترمشان با اهداء جوایز تقدیر و تشکر و به تعداد ۲۰ نفر از برندگان مسابقه پیامکی ذهن و انقلاب جوایزی اهدا گردید.

 

[slideshow_deploy id=’5173′]

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

عبارت زیر را تکمیل کنید: