مشاهده مطلب

      ۱۷ اسفند ۱۳۹۲      ۰             4155      اخبار معدن   Print This Post Print This Post

به گزارش “شاتا” مهندس محمد رضا نعمت زاده در بیست و دومین اجلاس سراسری خانه صنعت ، معدن و تجارت کشور و یازدهمین جشنواره تولید ملی – افتخار ملی در شهرستان  یزد  اظهار کرد : ما باید از تمام توانمندیهای مدیریتی ، علمی و انسانی کشور استفاده کنیم و روابط خود را با جهان وسعت ببخشیم.

وی اقتصاد مقاومتی را فرصتی بسیار ارزشمند برای سیاستهای اقتصادی کشور دانست و افزود: بیش از بیست سیاست مربوط به اقتصاد مقاومتی مربوط به وزارت صنعت ، معدن و تجارت است و تمام فعالان اقتصادی و صنعتی کشور  را در این راستا تشویق و ترغیب کرده است.

به گفته مهندس نعمت زاده ، برابر بیانات رهبری در خصوص اصل ۴۴  عرصه برای فعالیت بخش خصوصی کاملا باز  است تا این بخش در عرصه های مختلف تولید و تجارت توانمند عمل کند.

وزیر صنعت ، معدن و تجارت گردهمایی ماهانه با گروههای تخصصی در زمینه های صنعتی ، معدنی و تجاری و برگزاری جلسات متعدد تبادل نظر را از جمله اقدامات مهم وزارتخانه در چند ماه اخیر دانست.

مهندس نعمت زاده  تاکید کرد : مدیران و مسوولین دولت تدبیر و امید و به ویژه صنعت و معدن با نگاه ملی و برنامه ریزی در صدد رفع مشکلات و هموار کردن مسیر پیشرفت کشور هستند.

وی تصریح کرد :  با توجه به فرهنگ سختکوشی استان یزد ،  مدیران و مسوولین استان  باید در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی کوشا باشند.

نعمت زاده  ایجاد امیدواری در بین مردم ، سرمایه گذاران و صنعتگران را نتیجه تلاش دولت در عرصه های بین المللی و داخلی دانست و خطاب به این گروه  گفت : دولت تدبیر و امید در برطرف کردن مشکلات و مسائلی که متاسفانه در چند سال اخیر به ملت ایران وارد شده است قدم برداشته است.

مهندس نعمت زاده در خصوص طرح هدفمند سازی یارانه ها افزود : دولت جلسات متعددی در مورد نحوه اجرای طرح مرحله دوم هدفمندی یارانه ها  برگزار کرده و در این راستا سعی کرده است با شیبی بسیار ملایم این طرح را اجرایی کنند.

 وی تاکید کرد : تشکلها و مدیران موسسات و بخش های خصوصی نیز باید به جای عیب یابی به بیان راه حلهای مناسب برای حل و فصل مسائل و مشکلات کشور بپردازند.

گفتنی است وزیر صنعت ، معدن و تجارت امروز پنجشنبه برای بازدید از چند طرح صنعتی و معدنی از جمله معدن چادر ملو ، گندله سازی اردکان و فولاد ارفع و نیز کارخانه کاشی پرسپولیس به استان یزد سفر کرد .

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

عبارت زیر را تکمیل کنید: