مشاهده مطلب

      ۰۷ مهر ۱۳۹۳      ۰             4886      اخبار معدن   Print This Post Print This Post

نمایشگاه ، همایش و کنفرانس در حوزه معدن و صنایع معدنی

سومین نمایشگاه سالانه معدن و صنایع معدنی ایران، سومین همایش فرصت های سرمایه گذاری در معدن و صنایع معدنی ایران و پنجمین کنفرانس مهندسی معدن در قالب MINEX 2014 بطور همزمان در مهرماه 93 برگزار خواهد شد.

به نقل از شاتا؛: برگزاری این کنفرانس و نمایشگاه با همراهی سازمان نظام مهندسی معدن ایران، انجمن مهندسی معدن ایران و شرکت نمایشگاهی آرکا همایش پارس (expopars) و با همکاری وزارت صنعت و معدن و تجارت، سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو) ، سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور و سازمان ها و تشکل های مرتبط با معدن در مصلی امام خمینی (ره) از تاریخ ۲۲ تا ۲۴ مهرماه ۱۳۹۳ برگزار می شود.

برپایه این گزارش ؛ این نمایشگاه و همایش که هر ساله برگزار می شود، با هدف ارائه آخرین تجهیزات، تکنولوژی و خدمات و تولیدات داخلی و همچنین معرفی پروژه ها و فرصت های قابل سرمایه گذاری شرکت های خصوصی و سازمان های دولتی در حوزه معدن و صنایع معدنی به سرمایه گذاران داخلی و خارجی می باشد.

براساس این گزارش ؛تاکنون ۲۰۰ شرکت از کشورهایی نظیر روسیه، چین، آلمان، فرانسه، انگلستان، ترکیه، هندوستان، قزاقستان، اسپانیا، کره جنوبی و عراق و همچنین شرکت های فعال داخلی در حوزه معدن و صنایع معدنی در زمینه های فناوری و شرکت های سرمایه گذار و مهندسین مشاور در این نمایشگاه حضور داشته و اعلام آمادگی کرده اند.

این گزارش حاکیست؛ این نمایشگاه در ۵ سالن و ۱۴ هزار متر فضای روباز و سرپوشیده در مصلی تهران برگزار می شود و در این میان ۴ سالن به شرکت های داخلی، یک سالن به شرکت های خارجی و کارگاه های آموزشی اختصاص یافته است.

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

عبارت زیر را تکمیل کنید: