مشاهده مطلب

      ۱۲ مهر ۱۳۹۳      ۰             4892      روابط عمومی, مجتمع   Print This Post Print This Post
به مناسبت هفته دفاع مقدس ؛

مسابقه فوتسال بین تیم مجتمع فلات مرکزی و مجتمع میشدوان برگزار شد

به مناسبت هفته دفاع مقدس، مسابقه دوستانه فوتسال بین تیم های فوتسال مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی ایران و مجتمع سنگ آهن میشدوان در سالن کوثر مجموعه ورزشی تختی برگزار شد که تیم مجتمع فلات مرکزی به پیروزی دست یافت.

به مناسبت هفته دفاع مقدس و با همکاری روابط عمومی، مسابقه دوستانه فوتسال بین تیم های فوتسال مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی ایران و مجتمع سنگ آهن میشدوان در روز یکشنبه مورخ ششم مهر ماه در سالن کوثر مجموعه ورزشی تختی برگزار شد که در ابتدا با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و سرود جمهوری اسلامی ایران رسما مراسم آغاز شد و سپس بازیکنان و سرپرستان تیم ها با یکدیگر عکس یادگاری گرفتند.

در نیمه اول این دیدار دوستانه، تیم فلات مرکزی با ارایه یک بازی هماهنگ و زیبا توانست به دوگل دست یابد که گلزنان آن آقایان حیدری و رمضان پور بودند و این نیمه با همان نتیجه ۲ بر صفر به سود تیم فوتسال فلات مرکزی به پایان رسید. با آغاز نیمه دوم باز هم این تیم مجتمع فلات مرکزی بود که به گل رسید و در ادامه نیز با گل های آقایان فتاحی و رمضان پور توانست در مجموع با نتیجه ۶ بر صفر بر تیم فوتسال مجتمع میشدوان پیروز شود.

در پایان جام قهرمانی به تیم مجتمع معادن فلات مرکزی و همچنین لوح یادبودی از طرف برگزار کنندگان به تیم سنگ آهن میشدوان اهدا شد.

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

عبارت زیر را تکمیل کنید: