مشاهده مطلب

      ۰۱ دی ۱۳۹۳      ۱             5061      روابط عمومی, مجتمع   Print This Post Print This Post
به مناسبت هفته بسیج ؛

مسابقات فوتسال کارکنان مجتمع سنگ آهن فلات مرکزی برگزار شد

مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی ایران به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج یک دوره مسابقه فوتسال جام بسیج بین تیم های داخلی برگزار نمود که در پایان این دوره تیم حمل و نقل مجتمع به مقام قهرمانی رسید.

مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی ایران به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج یک دوره مسابقه فوتسال جام بسیج بین تیم های داخلی برگزار نمود. این مسابقات با حضور شش تیم دفتر یزد، دفتر آهنشهر، حمل ونقل، حراست و انتظامات، اداری چاه گز و ایمنی به صورت مقدماتی  نهایی انجام گرفت که چهار تیم به مرحله نهایی صعود نمودند و دو تیم حمل و نقل و حراست و انتظامات به فینال رسیدند و دو تیم اداری چاه گز و دفتر یزد برای احراز مقام سومی و چهارمی مبارزه کردند.

در پایان تیم اداری چاه گز به رتبه سوم و تیم حمل و نقل پس از یک مبارزه نفس گیر پایاپای در ضربات پنالتی توانست حریف قدرتمند خود را شکست داده و به مقام اولی مسابقات دست یابد و تیم حراست و انتظامات نایب قهرمانی را از آن خود نمود.

شایان ذکر است در این دوره از مسابقات جام اخلاق به تیم دفتر یزد تعلق گرفت. جا دارد در این جا از کلیه سرورانی که در امر برگزاری مسابقات ما را یاری کردند سپاسگذاری نموده. مسابقات در تاریخ ۱۶ آذر با اهدا هدایا و جام و لوح سپاس به تیم های اول تا سوم در سالن کوثر و با حضور مسئولین مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی ایران به پایان رسید.

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

عبارت زیر را تکمیل کنید:

  1. سلام وخسته نباشید به تیم حمل ونقل واز اقایان بابای و کارگران به خاطر برده تیم شان وپیروزی هایشان .

    سید علی