مشاهده مطلب

      ۲۹ فروردین ۱۳۹۴      ۰             5265      روابط عمومی, مجتمع   Print This Post Print This Post
به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)؛

مراسم تجلیل از بانوان شاغل در مجتمع سنگ آهن فلات مرکزی ایران برگزار شد

به مناسبت میلاد موفور السرور فخر دو عالم بی بی فاطمه زهرا (س) و روز زن مراسم تجلیل از بانوان مجتمع در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد با حضور مدیر محترم مجتمع جناب آقای مهندس مرشدزاده و معاونین و سرپرستان مجتمع برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی ایران به مناسبت میلاد موفور السرور فخر دو عالم بی بی فاطمه زهرا (س) و روز زن مراسم تجلیل از بانوان مجتمع در مورخ سه شنبه ۹۴/۰۱/۲۵ در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد با حضور مدیر محترم مجتمع جناب آقای مهندس مرشدزاده و معاونین و سرپرستان مجتمع برگزار شد.

در این مراسم معنوی و با شکوه ابتدا با تلاوت آیاتی چند از کلام ا… مجید آغاز شد و سپس با عرض خیر مقدم و تبریک روز زن توسط آقای کریمزاده مراسم ادامه یافت. در ادامه حجت الاسلام و المسلمین بلبلی نیا پیرامون مقام شامخ زن و جایگاه زن در اسلام و زندگانی پر برکت حضرت ام ابیها فاطمه زهرا (س) بیانات ارزشمندی ارائه نمودند و در پایان به بانوان شاغل در مجتمع با تقدیم لوح سپاس و هدیه تجلیل به عمل آمد و سپس از طرف کارکنان مجتمع به منظور قدردانی از زحمات شبانه روزی مدیریت محترم مجتمع دسته گلی تقدیم مهندس مرشدزاده نمودند.

مراسم با صلوات و درود به ارواح طیبیه شهدا به پایان رسید.

 

[slideshow_deploy id=’5278′]

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

عبارت زیر را تکمیل کنید: