مشاهده مطلب

      ۱۴ مهر ۱۳۹۷      ۰             16348      اخبار اصلی   Print This Post Print This Post

علی ایرانمنش: بازدیدهای VIP روشی برای شناخت و بررسی کانون خطرات HSEE

کمیته عالی HSEE مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی با هدف برنامه ریزی در خصوص افزایش سطح ایمنی و بهداشت محیط کار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع معادن سنگ آهن مرکزی؛ نشست کمیته عالی HSEE مجتمع با هدف برنامه ریزی در خصوص افزایش سطح ایمنی و بهداشت محیط کار و تصمیم گیری در خصوص مسایل HSEE مجتمع به ریاست مهندس اسلامی، مدیرعامل و سایر مدیران مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی در دفتر مدیریت مجتمع برگزار شد.

مدیر HSEE مجتمع فلات مرکزی با اشاره به وظایف این کمیته در سطح مجتمع گفت: طرح مسائل و مشكلات حوزه HSEE و ارائه پیشنهاد جهت رفع نواقص و سالم سازی محیط کار می تواند نقش بسزایی در شناسایی و انعکاس نواقص HSEE جهت اجرای مقررات این حوزه می شود.

علی ایرانمنش افزود: تصمیم گیری در خصوص تعیین شغل مناسب برای کارگرانی که به بیماری های شغلی مبتلاء هستند و یا درمعرض ابتلاء به آن قرار دارند را یکی دیگر از مباحثی است که در این کمیته مورد بحث و بررسی قرار میگیرد.

وی با اشاره به بازدیدهای VIP که توسط این کمیته در سطح مجتمع انجام می شود، گفت: یکی از وظایف کمیته عالی HSEE شناخت و اعلام کانون های ایجاد خطرات HSEE درکارگاه می باشد که نتیجه آن ارتقاء سطحHSEE  محیط کار و پیشگیری از ایجاد حوادث احتمالی می باشد.

گفتنی است بازدیدVIP  از معادن سنگ آهن چاه گز و میشدوان انجام شد و در نهایت جلسه برگزار و برخی برنامه های حوزه HSEE مجتمع مورد برسی و تبیین شد.

   

 

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

عبارت زیر را تکمیل کنید: