مشاهده مطلب

      ۲۹ اسفند ۱۳۹۱      ۰             1858      اخبار معدن   Print This Post Print This Post

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) اعلام كرد: سال ۹۲ قطعا شاهد رشد و شكوفایی بخش معدن و صنایع معدنی خواهیم بود و این تحول باید از ایمیدرو آغاز شود.
به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، امیر امینی گفت: با تشكیل كارگروه معدن در سراسر كشور به ریاست استانداران، وظیفه ایمیدرو در سال ۹۲ سنگین تر خواهد شد.
وی كه در جمع كاركنان ایمیدرو سخن می گفت ، افزود: در سال ۹۲ باید تمام سیاست ها در جهت هم افزایی باشد و تهدیدها در حوزه معدن و صنایع معدنی به فرصت تبدیل شود.
امینی، معادن را راهكاری برای توسعه كشور خواند و گفت: این توسعه باید از درون ایمیدرو آغاز شود و با توجه به توانمندی های این سازمان ، باید اهداف بخش توسعه ای نسبت به گذشته متحول تر شود.
رییس هیات عامل ایمیدرو تصریح كرد: ما نباید بخش خصوصی را رقیب خود بدانیم بلكه باید با هدایت و جهت دهی فعالیت ها به بخش خصوصی ، با آنها همكاری كنیم زیرا كه این بخش عامل هم افزایی است.
وی با بیان اینكه سال ۹۲ سالی پركار برای ایمیدرو است، افزود: سال ۹۲ برای سازمان توسعه ، سال اجرایی، عملیاتی و سراسر نظارت و تمرین برای دستیابی به اهداف برنامه پنجم و همچنین افق ۱۴۰۴ در بخش معدن و صنایع است.

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

عبارت زیر را تکمیل کنید: