مشاهده مطلب

      ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷      ۰             15609      اخبار اصلی, پایگاه مقاومت   Print This Post Print This Post

دیدار شورای حوزه مقاومت بسیج کارگری با امام جمعه بافق

شورای حوزه مقاومت بسیج کارگری بافق و تنی چند از مسئولین به مناسبت روز بسیج کارگری و هفته کار وکارگر با نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان بافق دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی، همزمان با هفته کار و کارگر، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان، رئیس اداره کار، فرماندهان و اعضای شورای پایگاه های بسیج کارگری شرکت ها، معادن و کارخانجات بافق با نماینده ولی فقیه در شهرستان و امام جمعه بافق دیدار کردند.

در این دیدار حضرت حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی نماینده ولی فقیه در شهرستان بافق با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب، بر لزوم تشکیل قرارگاه فرماندهی اقتصاد مقاومتی جهت عملیاتی نمودن اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی تاکید نمود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق ضمن ارائه گزارشی از عملکرد یکساله بسیج کارگری و همچنین فعالیتهای اعتقادی ، سیاسی ، فرهنگی و ورزشی حوزه بسیج کارگری بافق گفت: بسیج امروز به سمت تخصصی شدن گام برداشته یعنی چهار چوب های حاکم بر هر گرایش و تخصصی را آموزش می دهد که نمونه بارز آن تشکیل حلقه های صالحین می باشد.

در ادامه این دیدار بسیجیان با حضور در آستان مقدس امامزاده عبدالله(ع) ضمن گلباران عطر افشانی قبور شهدای هشت سال دفاع مقدس با آرمان های امام و شهدا عهد و پیمانی دوباره بستند.

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

عبارت زیر را تکمیل کنید: