مشاهده مطلب

      ۰۴ آذر ۱۳۹۹      ۰             19261      اخبار اصلی   Print This Post Print This Post

دیدار سرپرست مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق

به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج سرپرست مجتمع به اتفاق مدیران و اعضای شورای پایگاه شهید جعفرزاده مجتمع فلات مرکزی با حضور در دفتر فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه بافق با سرهنگ محسن نصیری فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه بافق دیدار و از زحمات و خدمات ایشان تقدیر نمودند.

به گزارش روابط عمومی مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی؛ به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج سرپرست مجتمع به اتفاق مدیران و اعضای شورای پایگاه شهید جعفرزاده مجتمع فلات مرکزی با حضور در دفتر فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه بافق با سرهنگ محسن نصیری فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه بافق دیدار و از زحمات و خدمات ایشان تقدیر نمودند.

در این دیدار مهندس “حمید رحیمی” ضمن تبریک میلاد باسعادت امام حسن عسکری(ع) با تبریک فرا رسیدن هفته بسیج وگرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار نظام امام خمینی(ره) و شهدای هشت سال دفاع مقدس بویژه شهدای بسیجی، از زحمات شبانه‌روزی بسیجیان قدردانی نموده واین ایام مبارک و بزرگ را به ایشان تبریک گفت .

سرپرست مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی، موفقیت امروز این مجموعه معدنی را مدیون همدلی و تلاش همکاران بسیجی با تفکر بالای بسیجی دانست و تصریح کرد: بدون تردید بسیاری از دستاوردها و پیشرفت های کشور در بخش های مختلف مرهون تلاشهای خستگی ناپذیر نیروهای سپاه و بسیجی است.

در ادامه سرهنگ “محسن نصیری” ضمن تبریک میلاد فرخنده امام حسن عسکری(ع) و هفته بسیج از حضور مجموعه مدیریت و اعضای شورای پایگاه شهید جعفرزاده و تعامل این مجموعه معدنی درتمامی برنامه های ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان تشکر وقدردانی نمود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق با اشاره به روحیه بالای بسیجی کارکنان مجتمع فلات مرکزی و همچنین تلاش و همت ایشان گفت: زحمت اصلی بسیج و نقش اصلی تحقق شعار سال که جهش تولید است را شما معدنکاران در حوزه صنعت و تولید می کشید.

سرهنگ نصیری افزود: ابتکار و خلاقیت ، عزت نفس، گمنامى و دورى از شهرت طلبى، مدیریت و تدبیر شایسته، غیرت و جوانمردى، تعهد و وفادارى، صبر و پایدارى، ترحم و نوع دوستى، خودباوری و… همگى در فرهنگ و تفکر بسیجى رقم می خورد.

وی همچنین طرح شیفت ایثار را یکی از طرح‌های مداوم بسیج کارگری دانست و گفت: خوشبختانه این طرح در سطح شهرستان با رویکردی خوبی در حال انجام می باشد که امیدواریم با کمک و همیاری یکدیگر بتوانیم با عملکرد مناسبت گام مناسبی در جهت تحقق نیازهای مردم عزیز برداریم.

 

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

عبارت زیر را تکمیل کنید: