مشاهده مطلب

      ۰۵ تیر ۱۳۹۳      ۲             4608      اخبار اصلی, روابط عمومی, مجتمع   Print This Post Print This Post
با حضور مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی ایران ؛

دومین نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی و متالوژی زنجان برگزار شد

دومین نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی و متالوژی با هدف ایجاد ارزش افزوده در تولیدات معدن و صنایع معدنی، با حضور مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی ایران در زنجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی ایران؛ نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی و متالوژی و صنایع وابسته در محل نمایشگاه بین المللی کاسپین زنجان به مدت چهار روز برگزار شد .

این نمایشگاه در فضایی  بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ مترمربع برای برپایی غرفه‌ها دایر شد .

بیش از ۱۰۰ شرکت‌ تولیدی و صنعتی از استان‌های مختلف کشور در نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی و متالوژی و صنایع وابسته در زنجان حضور دارند که مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی ایران نیز به عنوان یکی از فعالان حوزه معدن در این نمایشگاه آخرین دستاوردها و پیشرفت های خود را در زمینه معدن و صنایع معدنی به نمایش گذاشته است.

مراسم افتتاحيه اين نمايشگاه با حضور مهندس انصاري استاندار زنجان و معاونين ايشان ، مهندس سياري رئيس سازمان صنعت ،‌ معدن و تجارت و مديران ساير دستگاههاي اداري ، همچنين متوليان بخش خصوصي و فعالين بخش معدن در استان برگزار شد.

 

[slideshow_deploy id=’4635′]

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

عبارت زیر را تکمیل کنید:

  1. سلام علیکم،خدا قوت و خسته نباشید به همکاران عزیزم به خصوص آقای آقابابائی جهت شرکت و تجهیز غرفه در نمایشگاه،و همچنین از مدیریت محترم تشکر مینمائیم جهت حمایت و حضور پایدار و قوی مجتمع در چنین نمایشگا هائی که در سراسر کشور برگزار می گردد.

    مجتبی دهقان
  2. پارس گیربکس تولید وتعمیر گیربکس صنعتی معادن