مشاهده مطلب

      ۱۳ خرداد ۱۳۹۳      ۴             4531      اخبار اصلی, مجتمع   Print This Post Print This Post
برگ زرینی دیگر در کارنامه درخشان مجتمع ؛

نشان افتخار جشنواره حماسه سازان اقتصادی به مدیر مجتمع معادن سنگ‌آهن فلات مرکزی اعطا شد

کنگره حماسه سازان اقتصادی سال ۹۲ به همت وزارت کشور و همکاری استانداری های سراسر کشور 10 خرداد93 در سالن همایش های بین المللی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران به منظور انتخاب و معرفی برگزیدگان پنج حوزه صنعت و معدن، کشاورزی و دامپروری، تعاون و تجارت برگزار شد.

کنگره حماسه سازان اقتصادی سال ۹۲ به همت وزارت کشور و استانداری ها مورخ ۹۳/۰۳/۱۰ در مکان سالن همایش های بین المللی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران جهت انتخاب و معرفی برگزیدگان پنج حوزه صنعت و معدن، کشاورزی و دامپروری، تعاون و تجارت برگزار شد که در این بین مهندس مرشدزاده به عنوان یکی از نفرات برتر فعالیت های اقتصادی و نخبگان در این پنج حوزه معرفی شد و با دریافت تندیس و لوح این کنگره برگ زرین دیگری در کارنامه کاری خود و مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی ایران افزود.

به منظور شناسایی این افراد، استانداری‌های سراسر کشور با همکاری سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت استانها و ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و نیز سازمان‌های جهاد کشاورزی سراسر کشور، حماسه‌سازان اقتصادی سال ۹۲ را معرفی نموده اند. شاخص انتخاب در هر استان با رویکرد بیشترین حجم صادرات غیرنفتی و ایجاد اشتغال و کارآفرینی در سال ۹۲ صورت گرفته و افراد صاحب صلاحیت به دبیرخانه کنگره معرفی شده اند.

 

[slideshow_deploy id=’4544′]

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

عبارت زیر را تکمیل کنید:

 1. با سلام،تبريك و تهنيت عرض مينمائيم خدمت جناب مهندس مرشدزاده مديريت محترم مجتمع به عنوان يكي از افراد برتر در حوزه معدني،و توفيق روز افزون براي شما از درگاه خداوند منال آرزومنديم. در پايان بهتر و به جا بود از همكاري روابط عمومي در چنين مراسماتي استفاده شود.

  مجتبي دهقان
 2. با سلام و تبریک؛
  جناب آقای مهندس مرشدزاده؛ امروز ثمره و نتیجه تلاشها و زحمات بی دریغ و دلسوزانه شما در راستای تحقق اهداف مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی ایران را با تمام وجودمان می بینیم و از اینکه گوشه ای از زحمات و تلاشهای شما با اعطای نشان افتخار جشنواره حماسه سازان اقتصادی در سالی که مزین به نام حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی بوده است مورد تقدیر قرار گرفته است را به شما تبریک گفته و برایتان آرزوی موفقیت و سعادت بیش از پیش در این زمینه را از خداوند منان خواستارم.

  ابوذر کریمیان
 3. باسلام و تهنیت
  جناب آقای مهندس مرشدزاده
  مدیریت محترم مجتمع معادن فلات مرکزی ایران.
  ضمن تبریک وشادباش خدمت جنابعالی برای کسب نشان جشنواره حماسه سازان اقتصادی؛از سعی و کوشش شما در دستیابی به اهداف مجتمع معادن فلات مرکزی ایران کمال تشکر و سپاس گذاری را داریم و ازخداوند متعال برایتان ارزوی موفقیت را خواستاریم.
  پرسنل آزمایشگاه

  پرسنل آزمایشگاه
 4. باسلام ،جناب اقای مهندس مرشدزاده تبریکات صمیمانه خودم را همراه با بهترین آرزوها برای موفقیت روز افزون شما ابراز می دارم دریافت نشان افتخار جشنواره حماسه زان اقتصادی و انتخاب جنابعالی مایه افتخار برای این شهرستان و باعث دلگرمی بیشتر پرسنل زیر مجموعه شما گردید از درگاه ایزد منان عزت،سربلندی و توفیقات روز افزون جنابعالی را مسالت دارم

  اصغر آقابابایی