مشاهده مطلب

      ۲۹ فروردین ۱۳۹۴      ۰             5261      اخبار معدن   Print This Post Print This Post

ثبت رکورد حفاری به میزان ۸۵ هزار متر در سال ۹۳

مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران اعلام کرد: بالاترین میزان حفاری اکتشافی این شرکت به میزان 85 هزار متر در سال 1393 به ثبت رسید.

به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، وجیه اله جعفری افزود: یکی از شاخص های اصلی اکتشاف که معمولا ریسک پذیری بالا و همچنین هزینه های زیادی دارد، بخش حفاری است که شرکت تهیه و تولید توانست در این زمینه موفق عمل کند.

وی گفت: بالاترین میزان حفاری شرکت تهیه و تولید پیش از این مربوط به سال ۱۳۸۶ به میزان ۷۶ هزار متر بود اما این شرکت در سال ۹۳ به نیابت از ایمیدرو و مجموعه شرکت در محدوده های تحت پوشش ایمیدرو و تهیه و تولید موفق شد ۸۵ هزار متر حفاری را انجام دهد که بالاترین میزان حفاری در تهیه و تولید محسوب می شود.
جعفری با بیان اینکه امسال نیز برنامه حفاری شرکت با قوت ادامه دارد ، تصریح کرد: پیش بینی شرکت تهیه و تولید برای سال ۹۴ حدود ۱۰۰ هزار متر حفاری است اما امیدواریم رقمی بالاتر را ثبت کنیم.
مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی در خصوص معدن انگوران نیز اظهار کرد: بالاترین تولید در معدن انگوران نیز مربوط به سال ۹۳ بود زیرا که میزان تولید به مرز یک میلیون تن رسید. تولید سالانه انگوران در سال های قبل بین ۶۰۰ تا ۸۲۰ هزار تن بود که تولید ۹۳ یک رکورد محسوب می شود.

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

عبارت زیر را تکمیل کنید: