مشاهده مطلب

      ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳      ۱             4462      اخبار اصلی, مجتمع   Print This Post Print This Post
در پی بازدید مسئولین شهرستان از معدن آنومالی شمالی؛

تقدیر مدیر مجتمع سنگ آهن فلات مرکزی از امام جمعه محترم و فرماندار معزز شهرستان بافق

مدیر مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی ایران در پی بازدید نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه شهرستان بافق حاج آقا سلیمانی و فرماندار محترم شهرستان جناب آقای طلایی مقدم از معدن سنگ آهن آنومالی شمالی از آن بزرگواران تقدیر و تشکر کرد.

محمد مرشدزاده مدیر مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی ایران در پی بازدید نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه شهرستان بافق حاج آقا سلیمانی و فرماندار محترم شهرستان جناب آقای طلایی مقدم از معدن سنگ آهن آنومالی شمالی، ضمن تقدیر و تشکر از نامبردگان وفق کلمه طیبه (( لَئِن شَكَرْتُمْ لأَزِيدَنَّكُمْ )) اعلام داشت این بزرگواران اولین مسئولینی بودند که پس از ۲ سال فعالیت این مجتمع از معدن آنومالی شمالی بازدید داشتند البته لازم به ذکر است که در سال های گذشته از رهنمودها و همکاری های امام جمعه معزز این مجتمع بی بهره نبوده و پیوسته ما مورد لطف و عنایت ایشان بوده ایم. در این میان لازم می دانم ضمن تشکر مجدد از امام جمعه محترم و فرماندار معزز، توفیق روز افزون در راه خدمت به اسلام و مسلمین و میهن اسلامی را از خداوند منان مسئلت نمایم.

لازم به ذکر است معدن آنومالی شمالی (۱a) در فاصله ۲۵ کیلومتری شهرستان بافق با ذخیره محاسبه شده بیش از ۲۵۶ میلیون تن با عیار متوسط ۴۷/۲۸ می باشد. میزان کل استخراج تا پایان سال ۹۲ برابر ۲،۴۶۴،۳۷۰ مترمکعب می باشد که میزان باطله برداری ۲،۱۵۰،۸۶۰ مترمکعب و میزان سنگ آهن ۳۱۳،۵۱۰ مترمکعب می باشد.

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

عبارت زیر را تکمیل کنید:

  1. با سلام،از مسئولين محترم شهرستان كمال تشكر را داريم به خاطر بازديد از فعاليتهاي معدني مجتمع،با اين حركت موج دلگرمي و پشتكار مضاعف را بيشتر از قبل در بين مديريت محترم و پرسنل مجتمع به وجود آوردند.

    مجتبي دهقان