مشاهده مطلب

      ۰۴ دی ۱۳۹۱      ۰             1178      اخبار معدن   Print This Post Print This Post

وزير صنعت، معدن و تجارت در نامه اي به محمد نجار وزير كشور از تعامل و همياري همگان بويژه استاندار يزد و فرماندار طبس در حادثه معدن زغالسنگ يال شمالي در طبس تقدير كرد.
به گزارش معدن نيوز غضنفري در اين نامه آورده است: حادثه معدن ذغال سنگ يال شمالي در طبس و ضايعه فقدان شماري از خدمتگذاران شريف حوزه معدن كه در اوج سربلندي به ديدار معبود شتافتند، حادثه‌اي بود كه قلوب مديران و كاركنان وزارت صنعت، معدن و تجارت را در غم فراق تلاشگران خدوم سوزاند و همگان را متأثر و اندوهگين كرد.
وزير صنعت،معدن وتجارت در اين نامه تصريح كرده است:بار ديگر ياد و خاطره جان باختگان و مصدومان اين حادثه را گرامي مي‌دارم و مايلم مراتب تأثر و همدردي صميمانه خود را با اعضاي خانواده و بازماندگان اين عزيزان ابراز نمايم. وي در بخش ديگري از اين نامه آورده است: روايت صادقانه و پايمردي اين سربازان فداكار خط مقدم اقتصاد كشور در اوراق زرين فعاليت‌هاي معدني ميهن اسلامي ثبت و همواره جاودان خواهد بود.
غضنفري گفته است: بي ترديد سرعت سازماندهي، مديريت شايسته حادثه، همدلي و تشريك مساعي صميمانه تمام مسوولان گروه هاي امداد، شهروندان متعهد و مجموعه سازمان‌ها، نهادها و دستگاه هاي ذيربط در هدايت و راهبري اين رخداد كه منجر به تسهيل و تسريع عمليات امدادي گرديد بيانگر عمق آگاهي و توجه مسئولان و مصداقي بارز از مسئوليت پذيري همگاني است.
وي در پايان آورده است: وظيفه مي‌دانم از تعامل و همياري همگان بويژه استاندار محترم يزد و فرماندار محترم طبس و همكاري بي شائبه آنان كه مؤيد اهتمام دلسوزانه و مسوولانه و تعلق خاطر آنان به منافع ملي است تشكر نمايم و به نحو بايسته مورد تفقد و تقدير قرار گيرند.
از خداوند قادر براي جان باختگان، رحمت واسعه الهي و براي بازماندگان داغدار، تسكين آلام و صبر و اجر مسألت مي‌نمايم.

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

عبارت زیر را تکمیل کنید: