مشاهده مطلب

      ۲۷ دی ۱۳۹۷      ۰             16975      اخبار معدن   Print This Post Print This Post

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، وجیه اله جعفری، مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در مراسم انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک میان این شرکت و سازمان نظام مهندسی معدن گفت: امیدواریم با استفاده از ظرفیت بالای سازمان مهندسی معدن بتوانیم در توسعه فعالیت های معدنی گام های موثری برداریم. البته ضرورت دارد این سازمان افراد دارای تجربه و تخصص را که عضو آن نیستند، جذب و در کنار اعضای جوان برای اجرای پروژه های معدنی و زمین شناسی استفاده کند.

وی افزود: شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، شرایط لازم را برای استفاده از تجارب و دانش متخصصان سازمان نظام مهندسی معدن فراهم خواهد کرد.

اجرای ۳۱۲ هزارمتر عملیات حفاری اکتشافی

جعفری با اشاره به گستره فعالیت های اکتشافی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران طی سال های اخیر اظهار داشت: از سال ۹۲ تاکنون موفق به انجام ۳۱۲ هزارمتر عملیات حفاری اکتشافی، انجام عملیات اکتشافی در پهنه ها به وسعت ۶۵ هزار و ۳۰۰ کیلومتر مربع و نیز دریافت ۲۰ فقره گواهی کشف شده ایم.

وی افزود: همچنین طی این مدت، با اقدامات صورت گرفته، ۲۱۸۰ میلیون تن به ذخایر معدنی افزوده شده است.

مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران با اشاره به واگذاری سرمایه گذاری و راهبری مجتمع های تحت پوشش به بخش خصوصی توانمند، تصریح کرد: ۴ محدوده در استان های خراسان جنوبی و کرمان برای ادامه عملیات اکتشافی به بخش خصوصی واگذار شده است.

آماده همکاری برای بالابردن ظرفیت و بهره وری بخش معدن

داریوش اسماعیلی، رییس سازمان نظام مهندسی معدن ایران نیز در این جلسه ضمن معرفی توانمندی های این سازمان گفت: در بخش تامین نیروی انسانی متخصص، آسیب شناسی معادن تحت پوشش ایمپاسکو، تعریف طرح ها و پروژه های پژوهشی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، حمایت و همکاری با استارتاپ های معدنی برای بالابردن ظرفیت و بهره وری بخش معدن آماده انجام همکاری هستیم.

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

عبارت زیر را تکمیل کنید: