مشاهده مطلب

      ۲۱ تیر ۱۳۹۹      ۰             18889      اخبار اصلی   Print This Post Print This Post

تحقق ارتقاء بهره وری مجتمع با بهره مندی از مشاوره اساتید دانشگاه و پژوهشگران

مدیر پژوهش مجتمع سنگ آهن فلات مرکزی در اولین جلسه کمیته پژوهش مجتمع در سال جاری گفت: ارتقاء بهره وری مجتمع با بهره مندی از مشاوره اساتید دانشگاه و پژوهشگران محقق می شود.

به گزارش روابط عمومی مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی؛ اولین جلسه کمیته پژوهش مجتمع در سال ۹۹ با حضور مدیران مجتمع، اساتید دانشکده معدن دانشگاه یزد و اعضای کمیته پژوهش مجتمع برگزار شد.

مدیر پژوهش مجتمع هدف از برگزاری این جلسه را بررسی اولویت ها و اقدامات کمیته پژوهش در سال جاری بیان کرد و یادآور شد: ارتقاء بهره وری مجتمع با بهره مندی از مشاوره اساتید دانشگاه و پژوهشگران محقق می شود.

مهندس علی میرابی با تاکید بر اثربخشی دوره های پسادکتری و فرصت مطالعاتی و کاربردی نمودن پژوهش های دانشگاهی در بخش معدن گفت: استفاده از ظرفیت مطالعاتی اساتید و دانشجویان پسا دکتری در زمینه های اکتشاف، استخراج، مکانیک سنگ و فرآوری، یکی از فرصت هایی  است که می تواند در امور پژوهش مجتمع از آن بهره مند شد.

به گفته میرابی، انجام بازدید میدانی برای تحقق پروژه بومی سازی و انتقال دانش در زمینه های اکتشاف، استخراج و فرآوری و مکانیک سنگ، رفع نیازهای فناورانه مجتمع در قالب پایان نامه تحصیلات تکمیلی و حمایت از چاپ کتاب از جمله مصوبات این جلسه بود که مورد موافقت اعضا قرار گرفت.

 

 

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

عبارت زیر را تکمیل کنید: