مشاهده مطلب

      ۱۴ آذر ۱۳۹۷      ۰             16692      اخبار اصلی   Print This Post Print This Post

تجلیل مدیر مجتمع فلات مرکزی از پرسنل معلول به مناسبت روز جهانی معلولین

به مناسبت روز جهانی معلولین با حضور مدیران مجتمع سنگ آهن فلات مرکزی و رئیس بهزیسی بافق از پرسنل معلول این مجتمع تجلیل به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی ایران؛ به مناسبت روز جهانی معلولین و با حضور مدیران مجتمع سنگ آهن فلات مرکزی، رئیس بهزیسی بافق و خانواده ی معلولان از ۵ نفر پرسنل مجتمع که دارای معلولیت جسمی هستند، تقدیر شد.
مدیر مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی ایران در این آیین ضمن تبریک این روز جهانی گفت: این روز بهانه خوبی برای تقدیر از زحمات این قشر به خصوص پرسنل معلول است که در هر واحد و قسمت با تلاش و پشتکار وظایف خود را به خوبی انجام می دهد.
سید فرهاد اسلامی افزود: معلولان این باور را در جامعه ایجاد کرده اند که معلول یک فرد ناتوان وابسته نیست، بلکه توانمندی هست که برای رشد، تعالی و حضور در جامعه از هیچ تلاشی دریغ نمی ورزد و موفقیت های بدست آمده توسط افراد معلول محدودیت های ایشان را به دست فراموشی می سپارد.
در ادامه دکتر خوشگذران، رئیس اداره بهزیستی شهرستان بافق ضمن گرامی داشت روز جهانی معلولین با اشاره به اینکه معلولیت محرومیت نیست، گفت: دنیا عرصه امتحان الهی است و هر کس به نوعی به محک آزمایش خداوند کشیده می شود، که در این میان محدودیت های جسمانی را می توان با امید، قدرت اراده و تلاش بیشتر جبران کرد.
در پایان، با اهدای لوح سپاس و هدیه از خدمات و توانمندی پرسنل مجتمع تجلیل و قدردانی شد.

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

عبارت زیر را تکمیل کنید: