مشاهده مطلب

      ۰۶ تیر ۱۳۹۴      ۰             5452      اخبار معدن   Print This Post Print This Post

تجلیل از مدیران عامل صندوق بیمه فعالیت های معدنی و شرکت تهیه وتولید مواد معدنی

در مراسمی که چهارشنبه شب به مناسبت بزرگداشت روز صنعت و معدن توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران برگزار گردید، از دو شرکت تابعه سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران تجلیل شد.

به گزارش سایت رسمی مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی ایران به نقل از ایمیدرو، در این مراسم صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی به دلیل پوشش بیمه‌ای در جهت ایجاد امنیت سرمایه‌گذاری به عنوان یکی از واحدهای نمونه سال ۱۳۹۴ انتخاب و لوح تقدیر آن به محمدرضا شهاب الدین اهدا شد.
همچنین شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران به عنوان شرکت برتر سال ۹۴ انتخاب و لوح تقدیر مراسم بزرگداشت روز صنعت و معدن به وجیه الله جعفری مدیرعامل این شرکت تعلق گرفت.
در این مراسم علاوه بر سیدحسین هاشمی استاندار تهران، یزدانی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، رحمانی رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی و خوانساری رییس اتاق بازرگانی تهران ، مرتضوی رییس خانه صنعت، معدن و تجارت استان تهران و شماری از مدیران و روسای شرکت های صنعتی و معدنی کشور و تهران حضور داشتند.
سخنرانان در این مراسم بر لزوم تقویت تشکل های معدنی و صنعتی و استفاده از نقطه نظرات بخش خصوصی در تدوین برنامه ششم تاکید کردند.
در این مراسم حدود ۳۰ واحد صنعتی و معدنی نمونه و دو پیشکسوت عرصه صنعت و معدن استان تهران معرفی و تقدیر شدند.

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

عبارت زیر را تکمیل کنید: