مشاهده مطلب

      ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹      ۰             18576      اخبار اصلی, روابط عمومی   Print This Post Print This Post

برگزاری مسابقه اینترنتی « شکست کرونا-احیاء زندگی »

همزمان با شیوع ویروس کرونا و به منظور پیشگیری و درمان این بیماری، روابط عمومی مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی مسابقه کتابخوانی آنلاین را برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی؛ با عنایت به طرح فاصله گذاری و کاهش محدودیت های اجتماعی در مقابله با ویروس کرونا و متعاقب آن گزارش های رسمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که نشان از آمار قابل توجه ابتلای جدید به این ویروس دارد، مدیر روابط عمومی مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی از اجرا و برگزاری مسابقه آنلاین با عنوان « شکست کرونا- احیاء زندگی» خبر داد.

مهندس علی میرابی در این رابطه گفت: روابط عمومی مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی بر آن شد به منظور پیشگیری و درمان این بیماری و با هدف افزایش و آگاهی از اقدامات پیشگیرانه در خصوص شیوع این بیماری، با همکاری واحد HSEE مجتمع، مسابقه کتابخوانی آنلاین با توجه به منابع معرفی شده در سطح شهرستان بافق برگزار کند.

میرابی خاطر نشان کرد: علاقه مندان جهت شرکت در این مسابقه می توانند تا پایان ۱۵ اردیبهشت ماه با مراجعه به لینک زیر در مسابقه آنلاین شرکت نمایند.

وی افزود: در پایان به ۶۰ نفر از شرکت کنندگانی که به تمامی سوالات پاسخ صحیح داده باشند به قید قرعه جوایز نفیسی اهداء خواهد شد.

 

برای شرکت در مسابقه بروی لینک زیر کلیک کنید

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

عبارت زیر را تکمیل کنید: