مشاهده مطلب

      ۱۲ آذر ۱۳۹۸      ۰             18051      اخبار معدن   Print This Post Print This Post

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، دکتر خداداد غریب پور در مراسم معارفه سیدعلی اصغر علامه، به عنوان مشاور رئیس هیات عامل در مناطق ویژه ایمیدرو (کاشان، لامرد، پارسیان و خلیج فارس) گفت: وی تجربه مناسبی در امور اقتصادی و سرمایه گذاری دارد.
وی افزود: آقای علامه قرار است مشاور هیات عامل در مناطق ویژه ایمیدرو شامل کاشان، لامرد، پارسیان و خلیج فارس فعالیت کند.
رئیس هیات عامل ایمیدرو درباره سید عبدالله پورعباسی، مدیر جدید حقوقی و امور قراردادها گفت: وی وکیل حقوقی بوده و سابقه مشاور حقوقی را دارد و در کار خود متعهد و جدی است. وی پیش از این نیز سابقه مدیرعاملی داشته است.
وی از زحمات چندین ساله مژده معصوم پور در سمت مدیر حقوقی و امور قراردادهای ایمیدرو تشکر کرد و افزود: وی از نیروهای قدیمی و باسابقه سازمان است و در سمت مشاور رئیس هیات عامل فعالیت خواهد کرد.
غریب پور درباره محمد سپهر به عنوان مدیر جدید روابط عمومی ایمیدرو گفت: وی از تجربه بالا و قابل توجهی در امور رسانه ای و روابط عمومی برخوردار است.
وی در ادامه از زحمات دوره فعالیت حسین منصوری، مدیر سابق روابط عمومی تشکر کرد و افزود: وی پیشتر استعفای خود را اعلام کرده بود که در ابتدا مورد موافقت قرار نگرفت.
غریب پور، اظهار امیدواری کرد که منصوری در سمت جدید که به زودی مشخص می شود موفق باشد.

سوابق مشاور و مدیران جدید
سیدعلی اصغر علامه، پیش از این عضو هیات و مدیرعامل چندین شرکت مختلف و نیز شهر دار مُهر بوده است.
سید عبدالله پورعباسی پیش از این، مدیرعامل و مدیر حقوقی چندین شرکت بزرگ تولیدی و سرمایه گذاری بوده است.
محمد سپهر نیز دارای سواق مختلفی همچون عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور، مشاور رسانه ای معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی، مشاور رسانه ای مدیر عامل بانک ملی، معاون مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور، مدیر روابط عمومی سازمان امور دانشجویان و نیز مدیر خبرگزاری یوپنا (دانشگاه پیام نور) بوده است.

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

عبارت زیر را تکمیل کنید: