مشاهده مطلب

      ۰۱ مهر ۱۳۹۹      ۰             19086      اخبار اصلی   Print This Post Print This Post

به گزارش روابط عمومی مجتمع، دومین نشست شورای پایگاه مقاومت شهید جعفرزاده با حضور مدیر و اعضای شورا در سایت اداری معدن میشدوان برگزار شد.

سید فرهاد اسلامی، مدیر و فرمانده پایگاه شهید جعفرزاده مجتمع فلات مرکزی ضمن تبریک و گرامیداشت آغاز چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس، تقویت روحیه رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس را نشات گرفته از فرهنگ عاشورای حسینی برشمرد و گفت: آزادی، استقلال و عزت ایران اسلامی مرهون خون پاک شهدا و رشادت های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس است.

جانشین پایگاه شهید جعفرزاده در ادامه ضمن نکوداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و سردار اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، هفته دفاع مقدس را یادآور افتخارات ، شهامت ها ، رشادت ها و شهادت ها خواند.

سید علیرضا طباطبایی با اشاره به فرهنگ سازی و گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: پایگاه شهید جعفرزاده به منظور گسترش فرهنگ دفاع مقدس و همچنین احیای فرهنگ عاشورای حسینی برنامه های فرهنگی را در دستور کار خود قرار داده است.

وی افزود: برگزاری حلقه های صالحین ، اجرای مسابقات کتابخوانی و هنری ، مسابقات ورزشی، دوره های آموزشی ویژه خانواده پرسنل، تتقدیر از اعضای فعال پایگاه و … از جمله این برنامه ها می باشد.

طباطبایی گفت: اجرای برخی از برنامه های امسال با توجه به شرایط فعلی بیماری کرونا و تاکید بر سلامت پرسنل و خانواده ها به زمان دیگری موکول می شود.

جانشین پایگاه شهید جعفرزاده در پایان از اعضای شورای پایگاه به خاطر مساعدت و حمایت در اجرای برنامه ها تقدیر و تشکر کرد و از برگزاری مسابقه نقاشی ویژه دفاع مقدس با موضوع “دفاع مقدس و مدافعان سلامت” ویژه فرزندان پرسنل مجتمع سنگ آهن فلات مرکزی در این هفته خبر داد.­

 

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

عبارت زیر را تکمیل کنید: