مشاهده مطلب

      ۰۶ مهر ۱۳۹۷      ۰             16304      اخبار اصلی   Print This Post Print This Post

برگزاری اولین نشست خانوادگی حلقه های صالحین پایگاه شهید جعفرزاده

همزمان با سالروز عملیات ثامن الائمه، اولین نشست حلقه های صالحین پایگاه شهید جعفرزاده با حضور خانواده بسیجیان این پایگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی؛ همزمان با سالروز عملیات افتخار آمیز ثامن الائمه اولین نشست خانوادگی حلقه های صالحین پایگاه بسیج شهید جعفرزاده مجتمع با حضور مدیران و خانواده کارکنان این مجموعه ی معدنی در بیت الرضا بافق برگزار شد.

در ابتدای این مراسم فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام و شهدای هشت سال دفاع مقدس گفت: جنگ نرم امروز پیچیده‌تر از جنگ سخت دوران دفاع مقدس است.

“سرهنگ صادقی” افزود: دشمنان به‌خوبی متوجه شدند که در جنگ سخت نمی‌توانند با ما مقابله کنند بنابراین امروز با ورود به عرصه‌های فرهنگی و با راه‌اندازی جنگ نرم درصدد هستند تا ارزش‌های دفاع‌مقدس را از ما بگیرند اما به‌ لطف الهی در این مورد موفق نشده و نخواهند شد.

در ادامه “حجت الاسلام و المسلمین هاشمی” در بیان دستاوردهای انقلاب و دفاع مقدس با اشاره به سخن رهبر انقلاب که ” جنگ تحمیلی حقيقتاً يك گنجِ تمام‌نشدنى است” گفت: جنگ حقيقتاً يك گنجِ تمام‌نشدنى است جنگ ايران و عراق يك جنگ معمولى نبود، جنگ دو ارتش يا دو كشور با هم نبود؛ جنگ يك كشور در مقابل عمده قواى نظامى و پشتيباني‌هاى نظامى جهان بود. تمام قدرت نظامى و سياسى امريكا پشت سرِ رژيم بعثى عراق ايستاد.

وی افزود: اين جنگ آن‏قدر حرف گفتنى دارد كه اگر دهها سال هنرمندان ما و افراد خوش‌ذوق و با ابتكار بنشينند و در جزء جزء آن كار كنند، باز هم حرف‌هاى گفتنى خواهند داشت.

حجت الاسلام هاشمی با اشاره ای به عملیات ثامن الائمه، تصریح کرد: شکست حصر آبادان، عبور از اروند رود و پیروزی در عملیات ثامن الائمه باعث متحیر گشتن دشمن در دوران دفاع مقدس بود.

وی در ادامه بیانات خود به حضور خانوادگی کارکنان مجتمع فلات مرکزی و پایگاه شهید جعفرزاده اشاره کرد و گفت: یکی از ترفندهای دشمن برای مقابله با کشور عزیزمان رخنه در بنیان خانواده و ایجاد سستی و گسستگی بین افراد خانواده است.

هاشمی افزود: تشکیل این چنین همایش ها و آیین ها علاوه بر تحکیم بنیان خانواده و حفظ وحدت خانوادگی یکی از مهمترین ضرورت ها برای حیات اجتماعی جامعه کنونی است.

در پایان این محفل “محمدرضا دهقانزاده”، رئیس بنیاد شهید و یکی از راویان دفاع مقدس به تشریح عملیات غرور آفرین ثامن الائمه در سال ۱۳۶۰ که منجر به شکسته شدن حصر آبادان و بازپس‌گیری بیش از ۱۵۰ کیلومتر مربع از خاک ایران شد مطالبی را بیان کرد.

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

عبارت زیر را تکمیل کنید: