مشاهده مطلب

      ۰۵ بهمن ۱۳۹۲      ۰             3985      اخبار اصلی   Print This Post Print This Post
طی 9 ماهه سال 92:

ایمیدرو ۲۶ میلیون تن دانه بندی و کنسانتره «سنگ آهن» تولید کرد

از ابتدای فروردین تا پایان آذر امسال، 9 شركت بزرگ سنگ آهن (چادرملو، گل گهر، مركزی، سنگان، سیرجان، خاورمیانه، جلال آباد، میشدوان و مجتمع معادن سنگ آهن فلات مركزی) 26 میلیون و 57 هزار و 583 تن سنگ آهن دانه بندی و كنسانتره تولید كردند كه در مقایسه با مجموع تولید مشابه سال گذشته (24 میلیون و 366 هزار و 329 تن)، افزایش 7 درصدی نشان می دهد.

شركت های تحت پوشش ایمیدرو طی ۹ ماهه سال ۹۲، بیش از ۲۶ میلیون تن سنگ آهن به صورت دانه بندی و كنسانتره تولید كردند.
به گزارش سایت رسمی مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی ایران به نقل از ایمیدرو، دفتر مدیریت تحول اداری و فناوری اطلاعات ایمیدرو اعلام كرد: از ابتدای فروردین تا پایان آذر امسال، ۹ شركت بزرگ سنگ آهن (چادرملو، گل گهر، مركزی، سنگان، سیرجان، خاورمیانه، جلال آباد، میشدوان و مجتمع معادن سنگ آهن فلات مركزی) ۲۶ میلیون و ۵۷ هزار و ۵۸۳ تن سنگ آهن دانه بندی و كنسانتره تولید كردند كه در مقایسه با مجموع تولید مشابه سال گذشته (۲۴ میلیون و ۳۶۶ هزار و ۳۲۹ تن)، افزایش ۷ درصدی نشان می دهد.
از این میزان تولید، ۱۷ میلیون و ۹۲۸ هزار و ۷۰۹ تن «كنسانتره سنگ آهن» و ۸ میلیون و ۱۲۸ هزار و ۸۷۴ تن «سنگ آهن دانه بندی» بود.
بنا به این گزارش، شركت های چادرملو (با تولید ۹ میلیون و ۳۴۹ هزار و ۶۴۲ تن)، گل گهر (با تولید۶ میلیون و ۷۰۰ هزار و ۹۹۴ تن)، و مركزی (با تولید ۵ میلیون و ۱۴۴ هزار و ۷۹۴ تن)، به ترتیب بیشترین تولید كنندگان سنگ آهن دانه بندی و كنسانتره طی مدت مذكور بودند.
افزون بر این، شركت های تحت پوشش ایمیدرو در ماه آذر، ۲ میلیون و ۹۷۳ هزار و ۴۴۳ تن سنگ آهن كنسانتره و دانه بندی تولید كردند كه حاكی از افزایش حدود ۱۵ درصدی میزان تولید این محصولات نسبت به تولید مدت مشابه سال ۹۱ (۲ میلیون و ۵۹۰ هزار و ۶۶۶ تن) است.

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

عبارت زیر را تکمیل کنید: