مشاهده مطلب

      ۲۴ تیر ۱۳۹۸      ۰             17724      اخبار اصلی   Print This Post Print This Post

به گزارش روابط عمومی مجتمع، جانشین فرمانده پایگاه بسیج شهید جعفرزاده مجتمع با اعلام این خبر گفت: تعدادی از خادمان آستان قدس رضوی با حضور در دفتر مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی با مهندس اسلامی مدیر مجتمع و جمعی از مدیران و کارکنان این مجموعه دیدار کردند .

سید علیرضا طباطبایی افزود: خادمین آستان مقدس رضوی به دعوت پایگاه شهید جعفرزاده و با همراه داشتن پرچم متبرک حضرت علی ابن موسی الرضا(ع)، و همراهی تنی چند از نمایندگان نهادها و ادارات شهرستان ، در دفتر فلات مرکزی حاضر و پای صحبت های مدیریت مجموعه و مدیران این واحد معدنی نشستند .

جانشین فرمانده پایگاه شهید جعفرزاده خاطر نشان کرد: این دعوت به منظور قدردانی از خادمین بزرگوار آستان قدس رضوی و همچنین متبرک نمودن مجموعه فلات مرکزی با قدوم خادمین و حضور بیرق پربرکت هشتمین امام همام حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) انجام گرفت .

در پایان این نشست حجت الاسلام والمسلمین نژاد محمد، خادم و مبلغ این گروه، با تشریح اهداف این حرکت ولایی در دهه کرامت از همه تلاشگران عرصه معدن تجلیل نمود و با اهدای نشان افتخار به مدیر مجتمع مهندس سید فرهاد اسلامی از مساعدت و همیاری وی جهت برگزاری برنامه زیر سایه خورشید قدردانی نمود .

در پایان توسط خدام آستان به همه کارکنان حاضر در دفتر مجتمع، بسته های متبرک اهدا شد.

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

عبارت زیر را تکمیل کنید: