مشاهده مطلب

      ۰۳ مهر ۱۳۹۷      ۰             16258      اخبار اصلی   Print This Post Print This Post

امام جمعه بافق: هفته دفاع مقدس نگینی درخشان بر تاریخ حماسه ایثار و پایداری کشور است

همزمان با هفته دفاع مقدس مدیران و اعضای شورای پایگاه بسیج شهید جعفرزاده مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی به اتفاق فرمانده حوزه مقاومت بسیج کارگری بافق با امام جمعه بافق دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی ؛ همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، مدیران و اعضای شورای پایگاه بسیج شهید جعفرزاده مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی با نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان بافق دیدار و گفتگو کردند.

امام جمعه بافق در ابتدا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و هشت دفاع مقدس، هفته دفاع مقدس را یادآور رشادتها و از خودگذشتگی های رزمندگان دانست.

حضرت آیت اله سید جواد سلیمانی با اشاره به حادثه دلخراش تروریستی اهواز در جریان رژه ۳۱ شهریور گفت: امنیت کنونی خود را مدیون خون شهدا هستیم و در حال حاضر ما در امنیت، ثبات و آسایش به سر می بریم.

وی هفته دفاع مقدس را همچون نگینی درخشان بر تاریخ حماسه، ایثار و پایداری آزادگان کشور عنوان کرد و یادآور شد: ذکر و یادآوری فداکاری و مجاهدت رزمندگان دوران دفاع مقدس موجب زنده نگه داشتن و پویایی اسلام و انقلاب اسلامی و بیانگر آمادگی و حفظ قدرت دفاعی ملت قهرمان ایران خواهد شد.

امام جمعه بافق در سخنانی به مسائل و مشکلات اقتصادی کنونی کشور اشاره کرد و گفت: دشمنان این مرز و بوم بعد از جنگ تحمیلی تا کنون و در دولت های مختلف به روش های مختلف سعی در ناآرامی به ویژه در حوزه اقتصادی کردند که با پایداری و بصیرت مردم، از رسیدن به اهداف خود ناکام مانده اند.

وی در پایان از مساعدت و خدمات مجتمع و پایشگاه شهید جعفرزاده مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی تقدیر کرد و گفت: پایگاه محلی زنده ای در ادارات ، معادن و … می باشد که توان نیروی انسانی و بسیجیان پایگاه باعث امنیت و آرامش در این مجتمع و منطقه می شود.

محمدرضا رضایی پور، فرمانده بسیج حوزه کارگری امام خمینی(ره) شهرستان بافق در این آیین ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، از پایگاه شهید جعفرزاده مجتمع معادن سنگ اهن فلات مرکزی به عنوان یکی از فعالین حوزه بسیج کارگری در شهرستان عنوان کرد و گفت: پایگاه شهید جعفرزاده با داشتن بسیجیان فعال و توانمند در تمام  برنامه های ملی و مذهبی همراه و یاور شهرستان و بسیج می باشد.

در ابتدای این مراسم سید علیرضا طباطبایی، جانشین پایگاه بسیج شهید جعفرزاده ضمن ابراز همدردی و تسلیت به خانواده و مردم داغدار اهواز در حادثه تروریستی ۳۱ شهریور به بیان عملکرد و فعالیت های این پایگاه در حوزه شهرستان و آیین های ملی و مذهبی پرداخت و گفت: بسیجیان و اعضای فعال این پایگاه پایبند به نظام و همگام با اهداف والای کشور ادامه مسیر خواهند داد.

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

عبارت زیر را تکمیل کنید: