مشاهده مطلب

      ۲۶ خرداد ۱۳۹۸      ۰             17595      اخبار اصلی   Print This Post Print This Post

آغاز عملیات آسفالت در محور بافق به معدن چاه گز

مدیر مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی از آغاز عملیات اجرایی آسفالت سطحی( حفاظتی) در محور بافق به معدن چاه گز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی؛ با حضور مدیران مجتمع سنگ آهن فلات مرکزی، مشاورین پروژه و مسئولان شرکت راهسازی جهاد نصر یزد عملیات اجرای آسفالت سطحی( حفاظتی) محور بافق- معدن چاه گز به طول ۶۳ کیلومتر آغاز شد.

مهندس سید فرهاد اسلامی با اشاره به اینکه عملیات زیرسازی این محور به روش یک لایه تثبیت با سیمان به اجرا در آمده است، گفت: بیش از ۱۰ کیلومتر مسیر عملیات به اتمام رسیده و آماده آسفالت می باشد.

مدیر مجتمع سنگ آهن فلات مرکزی افزود: روش اجرای آسفالت محور بافق-چاه گز به صورت سطحی( حفاظتی) می باشد که با توجه به تردد سنگین مسیر و مزایای آن از این روش استفاده شده است.

به گفته اسلامی، اجرای سريع و آسان، غير قابل نفوذ شدن بستر راه، افزايش مقاومت سايشی و  لغزشی، بهسازی موقت لايه راه های موجود آسفالتي و بتنی، افزايش عمر، بهره وری و كاهش هزينه های اجرا از مزايای آسفالت حفاظتی كم ضخامت می باشد.

بر اساس این گزارش، عملیات راهسازی محور بافق- چاه گز در حال حاضر از ۲۵ درصد پیشرفت برخوردار می باشد که با حضور دستگاه چیپ سیل و آماده بودن بستر ، روزانه یک کیلومتر از این مسیر آسفالت خواهد شد.

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

عبارت زیر را تکمیل کنید: