مشاهده مطلب

      ۲۸ خرداد ۱۳۹۸      ۰             17638      اخبار اصلی   Print This Post Print This Post

مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی ایران، دو ستاره شد

در ششمین دوره جایزه بهره وری معدن و صنایع معدنی ایران، مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی ایران، صاحب "دو ستاره" در سطح پیشروان بهره وری شد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی ایران؛ آیین پایانی ششمین دوره جایزه بهره وری معدن و صنایع معدنی ایران با حضور رییس هیات عامل ایمیدرو، معاون سازمان ملی بهره وری،‌ روسای تشکل های معدنی و مدیران شرکت های معدن و صنایع معدنی در هتل ارم تهران برگزار شد.

در این مراسم که مدیران مجتمع ( مهندس اسلامی، مهندس برخورداری، مهندس رحیمی و مهندس میرابی) نیز حضور داشتند، مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی ایران، صاحب “دو ستاره” در سطح پیشروان بهره وری شد.

مدیر روابط عمومی مجتمع سنگ آهن فلات مرکزی با اشاره به اینکه این مجتمع برای اولین مرتبه در این جایزه شرکت کرده است، گفت: با توجه به امتیاز کسب شده، مجتمع سنگ آهن فلات مرکزی در بین واحدهای زیر مجموعه شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در رتبه سوم پس از مجتمع طلای موته و زغالسنگ البرز مرکزی قرار گرفت.

مهندس علی میرابی افزود: مجتمع سنگ آهن فلات مرکزی در بین تمام معادن شرکت کننده در این جایزه پس از فرایند ارزیابی، حائز رتبه پنجم بعد از شرکت معدنی و صنعتی گل گهر، سنگ آهن سنگان، مجتمع طلای موته و زغالسنگ البرز مرکزی شد.

نماینده کیفیت و تعالی مجتمع در جایزه بهره وری یادآورشد: در گام اول بیش از ۵۰ شرکت، معدن و صنایع معدنی در این جایزه ثبت نام نموده، که از این بین ۳۳ شرکت، معدن و صنایع معدنی در جایزه باقی ماندند و  در نهایت مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی ایران، از نظر امتیاز کسب شده در بین مجموعه های باقی مانده حائز رتبه سیزدهم شد.

گفتنی است جایزه‌ی بهره‌وری بخش معدن و صنایع معدنی، جایزه‌ای است «بخشی و تخصصی» که توسط سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران به منظور فرهنگ‌سازی و ارتقاء بهره‌وری بنگاه‌های دولتی و غیر دولتی بخش معدن و صنایع معدنی، طرح‌ریزی و اجرا می‌شود.

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

عبارت زیر را تکمیل کنید: