مشاهده مطلب

      ۰۷ آبان ۱۳۹۱      ۰             674      اخبار ایران و جهان   Print This Post Print This Post

پدارم پاک‌آیین در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها، ۲۵ خبرگزاری که از هیئت نظارت بر مطبوعات مجوز دارند حضور خواهند داشت.

وی گفت: مهمترین خبرگزاری‌های حاضر در نمایشگاه امسال ایرنا، فارس،‌ مهر و ایسنا هستند و همچنین خبرگزاری‌هایی همچون قدس، شبستان ایکنا، ایلنا،‌آنا، پانا، تقریب، رسا، آریا، موج، سلامت، میراث فرهنگی و برخی دیگر از خبرگزاری‌ها نیز شرکت خواهند داشت.

مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد تصریح کرد: همچنین از بین ۱۴ خبرگزاری‌ که به تازگی از هیئت نظارت بر مطبوعات مجوز دریافت کرده‌اند می‌توان به حضور خبرگزاری‌های تابناک، خبرآنلاین، بیداری اسلامی، ایمنا، اهل‌بیت(ع)، دانا و کردپرس در نمایشگاه نوزدهم اشاره کرد.

پاک‌آیین در پاسخ به این سوال که در نمایشگاه امسال چه تعداد پایگاه خبری حضور دارند گفت: حدود ۷۰ پایگاه خبری اینترنتی در نمایشگاه امسال غرفه دارند. این پایگاه دارای رتبه قابل توجه از حیث بازدید هستند و فعالیت مستمر در حوزه رسانه‌های برخط دارند.

به گزارش خبرگزاری فارس، در نمایشگاه امسال ۸۳۰ غرفه برای رسانه‌های مختلف در قالب مطبوعات، خبرگزاری‌ها و نشریات در نظر گرفته شده است.

نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها از امروز در محل مصلای بزرگ امام خمینی(ره) با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مسئولان آغاز به کار خواهد کرد.

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

عبارت زیر را تکمیل کنید: